Привітання з Днем Прапора України

Державний прапор – це символ духу і свободи нашої країни. Це символ всіх головних етапів і звершень, які сталися протягом усіх років незалежної України. Дозвольте привітати вас з таким гарним святом і побажати кожній родині нашої незалежної України, щастя, здоров'я і віри в краще майбутнє нашої держави.Нехай завжди гордо майорить над усією Україною жовто-блакитний стяг волі та єдності!

Новини ДПС

Що треба знати підприємцям Чернігівщини про використання РРО та програмних РРО

Генератори для Добрянської об'єднаної територіальної громади

Дякуємо представникам благодійної організації "Благодійний фонд «Країна наших мрій» та партнерам із Сполучених Штатів Америки, Українського конгресового комітету Америки та Чернігівській обласній раді

Вітаємо переможців

17-26 липня 2023 року комунальним позашкільним навчальним закладом «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді» проведено обласну туристсько-краєзнавчу вікторину «Країна моя – Україна» в online-режимі.