Звітуємо про роботу фінансового відділу, проведену з 28.11.2023 по 05.12.2023 р.

За оперативними даними до загального фонду бюджету громади станом на 05 грудня 2023 року за тиждень надійшло 623 265,45 грн без урахування трансфертів.

Основним податком, який наповнює бюджет громади, є податок на доходи з фізичних осіб, надходження якого склали 225 084,51 грн. Не менш важливими є надходження місцевих податків, які поповнили  бюджет громади на суму 384 653,49 грн, що включають в себе земельний податок з юридичних та фізичних осіб, орендна плата з юридичних осіб, єдиний податок. Надходження акцизного податку – 8 774,82 грн та інші надходження 4 752,63 грн.

Крім власних надходжень податків та зборів, за звітний тиждень надійшли трансферти: базова дотація - 177 666,67 грн, освітня субвенція – 741 450,00 грн, інша субвенція – 125 000,00 грн та субвенція на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами.

На внутрішній оперативній нараді  обговорено хід виконання бюджету громади та завершення бюджетного 2023 року в умовах законодавчих змін;

• триває кропітка робота над проектом бюджету 2024. Зокрема, з головними розпорядниками бюджетних коштів зосереджено увагу на особливостях та процедурах формування, затвердження бюджету на 2024 рік. Адже, місцевий бюджет повинен бути забезпечений своїм власним фінансовим ресурсом для фінансування захищених та інших першочергових видатків бюджету, та найнеобхідніших видатків на ЗСУ, незважаючи на вилучення «військового» ПДФО із надходжень місцевого бюджету та його переспрямування до державного бюджету .

Фінансовим відділом щоденно проводиться :

- моніторинг можливих ризиків в частині невиконання

призначень за доходами, зокрема по бюджетоутворюючих

джерелах надходжень;

- здійснення обліку змін бюджетних призначень та

приведення їх до фактично проведених ;

- аналіз зареєстрованих фінансових зобов’язань в

управлінні Державної казначейської служби України;

- освоєння коштів субвенцій з бюджетів усіх рівнів, що

надходять до бюджету Добрянської селищної

територіальної громади.