ЗАПИТУЄТЕ — ВІДПОВІДАЄМО Я – ФОП, працюю за спрощеною системою оподаткування (перша група). За який період і в якому розмірі буде враховано мої доходи для призначення субсидії, якщо звернусь за виплатою у вересні?

Для розрахунку житлової субсидії у разі, коли житлова субсидія призначається не з початку опалювального / неопалювального сезону, враховуються доходи за два квартали, що передують місяцю, який передує місяцю звернення за призначенням житлової субсидії (пункт 37 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 “Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива”).

Ведення вагітності та медична допомога при пологах – безоплатні для пацієнток зі статусом ВПО

Охорона материнства і дитинства є одним із пріоритетних напрямків Програми медичних гарантій. Тому незалежно від свого місця проживання і реєстрації, жінки при надії та породіллі можуть розраховувати на отримання якісних безоплатних послуг ведення вагітності та медичної допомоги при пологах.

Герой України Микола Носенко.

Народився 03 серпня 1994 року в місті Свердловськ Луганської області. В 2003 році прийшов маленьким  сором'язливим хлопчиком до другого класу Добрянської школи, яку закінчив у 2013 році, зростав у великій родині, мав ще чотирьох братів та дві сестри, мати Миколи має звання Мати Героїня, та і не даремно, отже змогла виховати справжнього героя.

Відбулося пленарне засідання тридцять першої сесії Добрянської селищної ради VІІІ скликання

27 серпня 2024 року відбулося пленарне засідання тридцять першої сесії Добрянської селищної ради VІІІ скликання. Перед засіданням всі питання було розглянуто постійними комісіями селищної ради. Вела сесію селищний голова Світлана БИЦЬКО. Засідання було розпочато з хвилини мовчання. Участь в сесії прийняли  старости старостинських округів громади, начальники відділів селищної ради.

Україна очима наших дітей

19 серпня ц.р. в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернігівській області відкрилася виставка художніх робіт дітей, присвячена Дню Державного прапора України та Дню незалежності України.

Вітаємо з Днем Незалежності України!

Шановні мешканці Добрянської територіальної громади!  Від щирого серця вітаємо вас з Днем Незалежності України! Для нас, українців, це вже не просто свято, це знак свободи і міці, нашої витривалості та сили духу.      33-у річницю незалежності ми відзначаємо в умовах війни.  Україна переживає найважчі дні своєї історії в протистоянні з агресором, що посягнув на суверенітет держави, на нашу волю, на наші життя, на наше існування в світі. В цей час, саме, і викарбовується усвідомлення народу, що тільки в єдиній незалежній і суверенній країні є майбутнє української нації. Ворог згуртував українську націю, об’єднавши усіх нас єдиною метою – відстояти мир на своїй Батьківщині.  Незалежність і нині у важких та кровопролитних боях із російським агресором відстоюють українські воїни, щодня хтось навіки лишає своє безцінне життя  – аби ми всі жили вільно, у своїй державі, так, як навчили нас попередні покоління борців за волю України.